skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování


Replika Rolex, jako velmi vůdce špičkových luxusních hodinek, přispěla docela řadou vynikajících modelů hodinek k uspokojení potřeb různých druhů milovníků hodinek a sběratelů. Někteří lidé potřebují vědět, jaký je čas více než ostatní. mezi nimi jsou potápěči, závodníci, piloti, astronauti a určitě jachtaři. Replika Rolex vyvinula náramkové hodinky speciálně pro posledně jmenované – rolex Yacht-master ii.
První replika Yacht-master rolexu byla propuštěna v roce 1993 a silně připomínala ponorka repliky rolexu, kromě toho, že stála dvakrát tolik a byla méně odolná vůči vodě. Před dvěma lety vydala společnost vyrábějící hodinky rozšířené vydání modelu – replika Yex-master ii. hodinky získaly nový funkční charakter pro jachtařské závody – 10 minutový odpočítávací časovač, který lze nastavit otočením rámu a použitím koruny.
Pohyb hodinek také prošel některými změnami. Stále tiká 28 800 krát za hodinu, ale používá spíše parachromatickou chloupek než obyčejnou. Díky tomuto vytvoření je replika Yacht-master ii od Rolexu asi desetkrát citlivější na magnetická pole a je odolná proti nárazům.
Případ modelu se zvětšil – nyní počítá s průměrem 43 mm, což je pro rolex považováno za poměrně velké. Koruna triplocku na pravé straně pouzdra na hodinky chrání pohyb před vniknutím vlhkosti – zcela nezbytné a nepostradatelné zařízení pro majitele jachet.
Rámeček hodinek je vyroben z velmi tvrdého keramického kompozitu, který je prakticky odolný proti korozi a poškrábání. Barva materiálu nebude vyblednout, bude-li vystavena slunečnímu záření.
Model hodinek stojí asi 30 000 $ – očividně ti v replice rolex odpovědní za určování cen určili, že lidé, kteří si mohou dovolit jachtu, si také mohou koupit repliku rolex Yacht-master ii. i když se zdá, že replika rolex je jediným potěšením pro mnoho bohatých lidí na světě, nelze popřít, že výtvory společnosti jsou opravdu velmi dobrými výtvory pro mnoho běžných milenců a fanoušků.

Back To Top
Hledání