skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Talaso Strunjan

Jednou z charakteristických rysů lázní Talaso Strunjan je jejich výjimečná poloha – mezi borovicemi v srdci přírodního parku, známého svými vysokými svislými útesy, bohatou středomořskou vegetací a slanými pánvemi staršími více než tisíc let, kde se sůl stále vyrábí tradičním způsobem.

Zátoka s 2300 slunečnými hodinami ročně je místem specifických přírodních jevů a příznivého vlivu moře, důležitého pro thalassoterapeutická centra v pravém slova smyslu. Bezprostřední blízkost moře a jeho prospěšný vliv umožnily Strunjanskému centru termálních repliky hodinek breitling pramenů Krka vyvinout komplexní thalasso přístup založený na využití různých mořských prvků: pobřežní klima, mořská voda, bahno, řasy a mořská sůl.

Lázně se specializují na léčbu respiračních a revmatických onemocnění, poranění hrudníku a plic, stejně jako podmínky po lokomotorických poraněních a chirurgických zákrocích. V lázeňském komplexu se nachází moderní diagnostické centrum s řadou odborných oddělení (ortopedie, kardiologie, ambulance pro ultrazvuk břišní dutiny, fyziatrie, kliniku osteoporózy a gynekologii). Tým špičkových specialistů, moderní diagnostiky je základem pro efektivní rehabilitaci a vynikající prevenci. Vyvíjejí programy pro hubnutí a výkonné programy s využitím velmi osobního a individuálního přístupu.

Wellness programy v renovovaném Salia Thalasso centru jsou také neoddělitelně spojeny s přírodou a obohaceny středomořskými charakteristikami. Cenné přírodní látky jako mořská voda, sůl, fango, mořské řasy a podnebí jsou doplněny přírodními esenciálními oleji z levandule, rozmarýnu a citrusů.

Strunjan – cesta autem

Ubytování

Zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel Svoboda nabízí nádherný výhled na staré slané pánve. Pokoje a apartmány Superior poskytují hostům prostor a komfort. K dispozici jsou bazény s vyhřívanou mořskou vodou, sauny, fitness, stejně jako zdravotní a relaxační centrum. V hotelovém komplexu se nachází také rozlehlý komplex Vila Park, vhodný především pro rodinnou dovolenou, který je vybaven speciálně pro pacienty s astmatem. V bezprostřední blízkosti hotelu Svoboda najdete také tříhvězdičkové středomořské vily. Malý středomořský tříhvězdičkový Hotel Laguna je trochu dále od centra a nabízí hostům ubytování v apartmánech s kuchyní.

Back To Top
Hledání