skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

BioTerme

Tyto lázně využívají dostupnost termální vody, která ohřívá vodu v bazénech až na příjemných 36 °C a díky tomu tak jsou všechny bazény v provozu celoročně. V lázních si můžete odpočinout a načerpat síly ve vnitřní části, kde je pět bazénů s teplotou vody 29 – 36 °C.

K dispozici jsou podvodní masáže, bublinková lázeň, gejzír, protiproud a řada lehátek kolem bazénů, kde se můžete kochat výhledy ven. Venkovní plocha je složena z devíti bazénů o teplotě vody 27 – 36 °C a můžete si zde užívat radovánek v divoké řece, ve vířivkách, v relaxačním bazéně anebo se opalovat na zatravněné ploše.

Kromě termálních bazénů vám lázně poskytnou kvalitní wellness služby aromatické, klasické masáže nebo masáže lávovými kameny. Prohřejte si tělo ve finské, bylinné, infračervené nebo turecké sauně. V tepidáriu nechte své tělo relaxovat a nasávejte atmosféru těchto lázní. Pro zchlazení je pro Vás připraven bazén s teplotou vody 19 °C.

Aktuální počasí – BioTerme

Jasno
dnes 23. 2. 2019 0%
Max 2° / Min -7°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr SV o rychlosti 15 - 25 km/h.
Jasno
zítra 24. 2. 2019 0%
Max 6° / Min -3°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 6 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí.
Částečně oblačno
pondělí 25. 2. 2019 0%
Max 13° / Min -1°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 13 ° C. Vítr SSV a proměnlivé počasí.
Skoro zataženo
úterý 26. 2. 2019 0%
Max 17° / Min 1°
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 17 ° C. Vítr SSZ o rychlosti 10 - 15 km/h.

BioTerme – cesta autem

BioTerme

Ve slovinském regionu Pomurje se nachází lázně Bio Terme, jenž jsou malým komplexem, který se skládá z hotelu a bazénového světa na severovýchodě země u městečka Slovinskih goricah, vzdálené jen asi 21 km od Ptuje.

Back To Top
Hledání