skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Dolenjske Toplice Spa

Vydejte se do malebné oblasti, kde jsou účinky termální vody známy již od roku 1777. Dolanjske Toplice se řadí k nejstarším lázním v Evropě a zaměřují se převážně na nemoci pohybového ústrojí.

Tyto zmodernizované lázně nabízejí řadu služeb léčebného, tak i wellness charakteru. Teplota vody je 36 – 38 ° C a doporučuje se pro léčbu revmatického onemocnění, pohybového aparátu, pooperačních a poúrazových stavů. Další funkcí je zmírnění bolestí zad, svalů a osteoporózy. Zdravotní středisko nabízí mnoho specializovaných ambulantních diagnostických center.

Ve wellness centru můžete nechat zregenerovat své tělo i mysl v saunách (v klasické, finské, bio), v parní lázni, aroma koupeli, japonské potní lázni, ve vířivce, na masážích, peelingových kúrách, zábalech s vůní skořice, kávy, soli či čokolády.

Můžete se naložit do některých z venkovních (27 °C ) nebo vnitřních bazénů (32 °C) , které vás potěší řadou podvodních nebo vzduchových masáží, vodními gejzíry, clonami a vodopády. Vaše dítka si užijí zábavu v dětském bazénku s pirátskou lodí nebo na brouzdališti pro ty nejmenší.

Pro rodiny zajímající se o zdraví doporučujeme zúčastnit se programu Fit, který spojuje teorii s praxí podporující zdravý životní styl. Ženy jistě rády nechají odborníky pečovat o svou pleť v kosmetickém studiu.

Aktuální počasí – Dolenjske Toplice

Sníh
dnes 19. 11. 2018 40%
Max 3° / Min 0°
Sníh
Sníh. Nejvyšší teploty 3 ° C. Vítr VSV a proměnlivé počasí. Pravděpod. sněžení 40 %.
Sníh
zítra 20. 11. 2018 90%
Max 3° / Min 1°
Sníh
Déšť se sněhem. Nejvyšší teploty 3 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí. Pravděpod. srážek 90 %. Sněhové srážky 2-3 cm.
Možnost deště
středa 21. 11. 2018 50%
Max 5° / Min 2°
Možnost deště
Slabý déšť. Nejvyšší teploty 5 ° C. Vítr S a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 50 %.
Možnost deště
čtvrtek 22. 11. 2018 40%
Max 6° / Min 3°
Možnost deště
Odpolední přeháňky. Nejvyšší teploty 6 ° C. Vítr VSV a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 40 %.

Dolenjske Toplice – cesta autem

Dolenjske Toplice

Severovýchodní strana Slovinska je obecně bohatá na termální prameny. V této oblasti, malebné kopcovité krajině, která je protkaná řekami a zelenými lesy s několika hrady stojí městečko Dolenjske Toplice, ve kterém byl v roce 1777 objeven léčivý pramen. V době Rakouska – Uherska se lázeňství dostávalo do popředí zájmu společnosti. Lázně Dolenjske Toplice se řadí k nejstarším v Evropě.

Back To Top
Hledání