skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Dolenjske Toplice Spa

Vydejte se do malebné oblasti, kde jsou účinky termální vody známy již od roku 1777. Dolanjske Toplice se řadí k nejstarším lázním v Evropě a zaměřují se převážně na nemoci pohybového ústrojí.

Tyto zmodernizované lázně nabízejí řadu služeb léčebného, tak i wellness charakteru. Teplota vody je 36 – 38 ° C a doporučuje se pro léčbu revmatického onemocnění, pohybového aparátu, pooperačních a poúrazových stavů. Další funkcí je zmírnění bolestí zad, svalů a osteoporózy. Zdravotní středisko nabízí mnoho specializovaných ambulantních diagnostických center.

Ve wellness centru můžete nechat zregenerovat své tělo i mysl v saunách (v klasické, finské, bio), v parní lázni, aroma koupeli, japonské potní lázni, ve vířivce, na masážích, peelingových kúrách, zábalech s vůní skořice, kávy, soli či čokolády.

Můžete se naložit do některých z venkovních (27 °C ) nebo vnitřních bazénů (32 °C) , které vás potěší řadou podvodních nebo vzduchových masáží, vodními gejzíry, clonami a vodopády. Vaše dítka si užijí zábavu v dětském bazénku s pirátskou lodí nebo na brouzdališti pro ty nejmenší.

Pro rodiny zajímající se o zdraví doporučujeme zúčastnit se programu Fit, který spojuje teorii s praxí podporující zdravý životní styl. Ženy jistě rády nechají odborníky pečovat o svou pleť v kosmetickém studiu.

Aktuální počasí – Dolenjske Toplice

Sněhové přeháňky
Pondělí 21. 1. 2019 50%
Max 2° / Min -3°
Sněhové přeháňky
Sněhové přeháňky. Nejnižší teploty -3 ° C.
Sníh
zítra 22. 1. 2019 80%
Max 1° / Min -4°
Sníh
Odpoledne sněžení. Nejvyšší teploty 1 ° C. Vítr VSV a proměnlivé počasí. Pravděpod. sněžení 80 %. Sněhové srážky 2-3 cm. Velké množství trvalého sněžení.
Sněhové přeháňky
středa 23. 1. 2019 70%
Max 1° / Min -3°
Sněhové přeháňky
Sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty 0 ° C. Vítr VSV a proměnlivé počasí. Pravděpod. sněžení 70 %. Sněhové srážky 2-3 cm.
Sněhové přeháňky
čtvrtek 24. 1. 2019 50%
Max 3° / Min -4°
Sněhové přeháňky
Sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty 3 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí. Pravděpod. sněžení 50 %. Sněhové srážky méně než 2 cm.

Dolenjske Toplice – cesta autem

Dolenjske Toplice

Severovýchodní strana Slovinska je obecně bohatá na termální prameny. V této oblasti, malebné kopcovité krajině, která je protkaná řekami a zelenými lesy s několika hrady stojí městečko Dolenjske Toplice, ve kterém byl v roce 1777 objeven léčivý pramen. V době Rakouska – Uherska se lázeňství dostávalo do popředí zájmu společnosti. Lázně Dolenjske Toplice se řadí k nejstarším v Evropě.

Back To Top
Hledání