skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Radenci health resort

Lázně Radenci se 130 letou tradicí jsou domovem renomované značky minerální vody Radenska, která má příznivý vliv na kardiovaskulární systém. Nejen minerálka, ale také 250 slunečných dnů, vynikající šampaňské nebo termální lázně s deseti bazény jsou připraveny, abyste se domů vraceli s odpočatí a v perfektní kondici.

Kolonáda a pavilon působí na první dojem lehce zastarale, ale nenechte se zmást, lázně jsou moderně vybaveny a díky odborníkům a specialistům připraveny Vám poskytnout ty nejlepší služby. Lázně disponují minerální vodou, bahnem s léčebnými účinky, termální vodou a neskutečně čistým vzduchem. Pitím radenské minerální vody předejdete metabolickému onemocnění, problémům s močovými cestami a játry. Pokud máte problém s krevním oběhem nebo se srdíčkem, doporučíme Vám koupele.

Terme Radenci jsou oblíbené nejen pro léčebné pobyty, ale i pro wellness s preventivními programy proti různým onemocněním. Pro pacienty jenž prodělali infarkt, kardiovaskulární operace, anginu pectoris, mozkovou mrtvici nebo mají problémy s osteoporózou dolních končetin a problémy s krevních oběhem je připraveno zdravotní centrum Tri srca.

Lázně Vám nabídnou celoročně otevřené venkovní bazény s teplotou 33 – 37 °C, vnitřní bazény s teplotou 28 – 29 °C a dětský bazén o teplotě 28- 34 °C. Pokud si budete chtít ještě více ohřát tělo, navštivte finskou, parní, bylinnou nebo infrasaunu a dopřejte si uvolňující thajskou či shiatsu masáž a zakončete den aromaterapií nebo reflexologií.

Aktuální počasí – Radenci

Zataženo
dnes 19. 11. 2018 10%
Max 3° / Min 0°
Zataženo
Zataženo. Nejvyšší teploty 3 ° C. Vítr VSV a proměnlivé počasí.
Sníh
zítra 20. 11. 2018 100%
Max 2° / Min 2°
Sníh
Ranní déšť se sněhem. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr SSV o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. srážek 100 %. Sněhové srážky 3-7 cm.
Možnost deště
středa 21. 11. 2018 40%
Max 4° / Min 3°
Možnost deště
Ráno slabý déšť. Nejvyšší teploty 5 ° C. Vítr S a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 40 %.
Možnost deště
čtvrtek 22. 11. 2018 50%
Max 5° / Min 3°
Možnost deště
Ráno slabý déšť. Nejvyšší teploty 5 ° C. Vítr VSV a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 50 %.

Radenci – cesta autem

Radenci

Když se ve Slovinsku řekne Radenci, každému se vybaví město na severo – východní straně blízko hranic Rakouska a Maďarska, ze kterého pochází značka minerální vody Radenska. Tato oblast je také známá vinicemi. Místní minerálka Radenska s blahodárnými účinky pro zdraví je známá již od roku 1833.

Město bylo vyhlášeno lázeňským regionem díky více než dvacítce tryskajícím minerálním pramenům. Legenda praví, že v podzemí pracují trpaslíci, kteří kopou cesty, aby pramen mohl neustále proudit k lázním.

Back To Top
Hledání