skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Banovci

Milujete trávení volného času na dovolené se svými nejbližšími na klidném a téměř ničím nerušeném místě? Potřebujete zregenerovat síly a načerpat energii v místě s rodinnou atmosférou? Pokud je odpověď ano, tím pravým místem jsou termální lázně Terme Banovci.

Klienty zde přivede k Nirváně termální voda vyvěrající z hloubky 1700 metrů s teplotou 60 – 68 °C, která je bohatá na fluoridy, a proto je vhodná pro klienty s problémy pohybového aparátu, gynekologickými, kostními, kloubními a svalovými problémy. Lázně nabízejí lázeňské procedury jako vanové koupele, termální lázeň, podvodní masáže, sauny (finská, parní a turecká), whirpool a Kneippův chodník.

Prohřát tělo si můžete v bazénech o teplotě 34 – 36 °C a poté si odpočinout na lehátku se slunečníkem nebo si dopřát masáž (proti celulitidě, havajskou, celého těla) a koupel (perličkovou a bylinnou). Pro plavce je k dispozici plavecký bazén s teplotou 25 – 27 °C. Novinkou a zajímavostí je nudistický kemp v sousedství, který byl postaven jako první v celé

Aktuální počasí – Therme Banovci

Jasno
zítra 26. 5. 2018 0%
Max 26° / Min 13°
Jasno
Většinou jasno. Velmi teplo. Nejvyšší teploty 26 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí.
Jasno
neděle 27. 5. 2018 10%
Max 27° / Min 16°
Jasno
Většinou jasno. Horko. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr VJV a proměnlivé počasí.
Částečně oblačno
pondělí 28. 5. 2018 20%
Max 28° / Min 16°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Horko. Nejvyšší teploty 28 ° C. Vítr VJV a proměnlivé počasí.
Možnost bouřek
úterý 29. 5. 2018 30%
Max 28° / Min 15°
Možnost bouřek
Částečně zataženo, možnost bouřek. Nejvyšší teploty 28 ° C. Vítr JV o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. deště 30 %.

Therme Banovci – cesta autem

Terme Banovci

I když jsou svým rozměrem menším, i přesto jsou moderním komplexem, který se nachází u obce Veržej. Jejich poloha je zasazena v překrásné přírodě mezi obilnými lány a vinnou révou. Tato kombinace klidného místa v okouzlujícím prostředí dodává celému areálu uklidňující nádech a to je přesně důvod, proč si vybrat dovolenou v těchto lázních a načerpat tak nové síly.

Zájezdy do termálních lázní

Back To Top
Hledání