skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Banovci

Milujete trávení volného času na dovolené se svými nejbližšími na klidném a téměř ničím nerušeném místě? Potřebujete zregenerovat síly a načerpat energii v místě s rodinnou atmosférou? Pokud je odpověď ano, tím pravým místem jsou termální lázně Terme Banovci.

Klienty zde přivede k Nirváně termální voda vyvěrající z hloubky 1700 metrů s teplotou 60 – 68 °C, která je bohatá na fluoridy, a proto je vhodná pro klienty s problémy pohybového aparátu, gynekologickými, kostními, kloubními a svalovými problémy. Lázně nabízejí lázeňské procedury jako vanové koupele, termální lázeň, podvodní masáže, sauny (finská, parní a turecká), whirpool a Kneippův chodník.

Prohřát tělo si můžete v bazénech o teplotě 34 – 36 °C a poté si odpočinout na lehátku se slunečníkem nebo si dopřát masáž (proti celulitidě, havajskou, celého těla) a koupel (perličkovou a bylinnou). Pro plavce je k dispozici plavecký bazén s teplotou 25 – 27 °C. Novinkou a zajímavostí je nudistický kemp v sousedství, který byl postaven jako první v celé

Aktuální počasí – Therme Banovci

Zataženo
Pondělí 21. 1. 2019 10%
Max 1° / Min -4°
Zataženo
Zataženo. Nejnižší teploty -4 ° C.
Skoro zataženo
zítra 22. 1. 2019 10%
Max 2° / Min -4°
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí.
Sněhové přeháňky
středa 23. 1. 2019 60%
Max 0° / Min -3°
Sněhové přeháňky
Sněhové přeháňky. Chladno. Nejvyšší teploty 0 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí. Pravděpod. sněžení 60 %. Sněhové srážky 2-3 cm.
Sněhové přeháňky
čtvrtek 24. 1. 2019 50%
Max 2° / Min -4°
Sněhové přeháňky
Ranní sněhové přeháňky. Nadále chladno. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr SSV o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. sněžení 50 %.

Therme Banovci – cesta autem

Terme Banovci

I když jsou svým rozměrem menším, i přesto jsou moderním komplexem, který se nachází u obce Veržej. Jejich poloha je zasazena v překrásné přírodě mezi obilnými lány a vinnou révou. Tato kombinace klidného místa v okouzlujícím prostředí dodává celému areálu uklidňující nádech a to je přesně důvod, proč si vybrat dovolenou v těchto lázních a načerpat tak nové síly.

Zájezdy do termálních lázní

Back To Top
Hledání