skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Dobrna

Odpočiňte si v Terme Dobrna, kde na Vás čeká saunový svět, bazény s termální vodou, vodní aerobic, zábavné programy a komfortní ubytování! Dokonce i slavný spisovatel Karel May lázně navštívil a novou inspiraci pro svou práci čerpal v klidném údolí řeky Dobrnice. Neváhejte a přijeďte zde obnovit svou duševní rovnováhu.

Na severovýchodě zhruba 60 km od Mariboru se nacházejí lázně Dobrna, které mají 600letou tradici a řadí se k jedním z nejstarších lázní. Příznivé podmínky přály již dávné populaci, protože v této oblasti byly nalezeny keltské mince. Každý kdo chce spojit prvky moderní medicíny s kombinací přírodního bohatství je dovolená v těchto lázních správnou volbou. Místní voda má blahodárné účinky na léčení neurologických onemocnění, různých kožních onemocnění, degenerativních nervových onemocnění, cukrovky, problémů se zvýšeným krevním tlakem, problémy se srdcem a dýchacími orgány, při poruchách oběhového systému.

Aktuální počasí – Dobrna Spa

Částečně oblačno
dnes 26. 5. 2018 20%
Max 24° / Min 13°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Teplo. Nejvyšší teploty 24 ° C. Vítr JV a proměnlivé počasí.
Částečně oblačno
zítra 27. 5. 2018 10%
Max 26° / Min 14°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Velmi teplo. Nejvyšší teploty 26 ° C. Vítr JJV a proměnlivé počasí.
Možnost bouřek
pondělí 28. 5. 2018 50%
Max 26° / Min 15°
Možnost bouřek
Ojedinělé bouřky. Velmi teplo. Nejvyšší teploty 26 ° C. Vítr JV a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 50 %.
Možnost bouřek
úterý 29. 5. 2018 50%
Max 26° / Min 14°
Možnost bouřek
Během odpoledne se vyvinou bouřky. Nejvyšší teploty 26 ° C. Vítr JV a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 50 %.

Dobrna Spa – cesta autem

Terme Dobrna

Termální lázně mají také preventivní funkci. Jejich cílem je uvolnění, zbavení stresu a napětí. V areálu se můžete vykoupat ve dvou krytých bazénech o teplotě vody 32 – 36 °C a nezapomnělo se ani na nejmenší návštěvníky, kteří se mohou čvachtat v dětském bazénku. Wellness centrum Vitaleum Vám poskytne k relaxaci finskou a tureckou saunu, bylinkové koupele, laserové terapie, vířivku, solárium, thajské, indické, shiatsu masáže, aromaterapii, akupunkturu nebo perličkové koupele. Venku je Vám v případě slunečného počasí k dispozici terasa na opalování.

Back To Top
Hledání