skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Dobrna

Odpočiňte si v Terme Dobrna, kde na Vás čeká saunový svět, bazény s termální vodou, vodní aerobic, zábavné programy a komfortní ubytování! Dokonce i slavný spisovatel Karel May lázně navštívil a novou inspiraci pro svou práci čerpal v klidném údolí řeky Dobrnice. Neváhejte a přijeďte zde obnovit svou duševní rovnováhu.

Na severovýchodě zhruba 60 km od Mariboru se nacházejí lázně Dobrna, které mají 600letou tradici a řadí se k jedním z nejstarších lázní. Příznivé podmínky přály již dávné populaci, protože v této oblasti byly nalezeny keltské mince. Každý kdo chce spojit prvky moderní medicíny s kombinací přírodního bohatství je dovolená v těchto lázních správnou volbou. Místní voda má blahodárné účinky na léčení neurologických onemocnění, různých kožních onemocnění, degenerativních nervových onemocnění, cukrovky, problémů se zvýšeným krevním tlakem, problémy se srdcem a dýchacími orgány, při poruchách oběhového systému.

Aktuální počasí – Dobrna Spa

Sníh
dnes 19. 11. 2018 60%
Max 2° / Min -1°
Sníh
Sníh. Nejvyšší teploty 1 ° C. Vítr V a proměnlivé počasí. Pravděpod. sněžení 60 %.
Sníh
zítra 20. 11. 2018 80%
Max 2° / Min 0°
Sníh
Ranní déšť se sněhem. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr SV o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. srážek 80 %. Sněhové srážky 2-3 cm.
Skoro zataženo
středa 21. 11. 2018 10%
Max 4° / Min 2°
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 4 ° C. Vítr VSV a proměnlivé počasí.
Zataženo
čtvrtek 22. 11. 2018 20%
Max 4° / Min 2°
Zataženo
Zataženo. Nejvyšší teploty 4 ° C. Vítr VJV a proměnlivé počasí.

Dobrna Spa – cesta autem

Terme Dobrna

Termální lázně mají také preventivní funkci. Jejich cílem je uvolnění, zbavení stresu a napětí. V areálu se můžete vykoupat ve dvou krytých bazénech o teplotě vody 32 – 36 °C a nezapomnělo se ani na nejmenší návštěvníky, kteří se mohou čvachtat v dětském bazénku. Wellness centrum Vitaleum Vám poskytne k relaxaci finskou a tureckou saunu, bylinkové koupele, laserové terapie, vířivku, solárium, thajské, indické, shiatsu masáže, aromaterapii, akupunkturu nebo perličkové koupele. Venku je Vám v případě slunečného počasí k dispozici terasa na opalování.

Back To Top
Hledání