skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Lendava

Mezi zelenými kopečky a vinicemi jsou situovány lázně Lendava s unikátní parafínovou termální vodou, která blahodárně působí na onemocnění pohybového aparátu. Středisko nabízí nespočet možností pro strávení aktivní dovolené a najdete zde řadu cyklistických stezek.

Termální voda je bohatá na parafín, který má velice příznivé vlivy na pokožku. Doporučujeme parafínovou proceduru pro pokožku jemnou jako hedvábí. Lázně s termální vodou o teplotě 62 °C jsou vhodné pro pacienty rehabilitující se po úrazech a operacích pohybového aparátu. Další blahodárné účinky termální vody se uplatňují při léčbě revmatických, gynekologických, kloubních, metabolických onemocnění, léčbě nervového systému a je přirozeným hojitelem popálenin.

Chcete – li se cítit jako v novém těle rozhodně si nesmíte nechat ujít balneoterapii, magnetoterapii, perličkové koupele, masáže (thajské, reflexní a tlakové), aromaterapii, elektroterapii, lymfodrenáž, léčbu ultrazvukem a na závěr si dopřejte relax v infra, turecké nebo finské sauně.

Aktuální počasí – Terme Lendava

Bouřka
Sobota 21. 7. 2018 80%
Max 31° / Min 16°
Bouřka
Bouřky. Nejnižší teploty 16 ° C.
Bouřka
zítra 22. 7. 2018 80%
Max 27° / Min 17°
Bouřka
Bouřky. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr SZ a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 80 %.
Možnost deště
pondělí 23. 7. 2018 40%
Max 27° / Min 17°
Možnost deště
Přeháňky. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 30 km/h. Pravděpod. deště 40 %.
Jasno
úterý 24. 7. 2018 0%
Max 28° / Min 17°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 29 ° C. Vítr S o rychlosti 10 - 15 km/h.

Lendava – cesta autem

Lendava

Na východu Slovinka se na pomezí mezi maďarskými a chorvatskými hranicemi rozprostírá region bohatý na termální prameny. V blízkosti maďarských hranic, se nachází městečko Lendava, jenž je obklopené vinicemi a zelenými kopečky. Kořeny vzniku města sahají až o 800 let nazpět. Díky poloze se zde soustředí mnoho kultur, které žijí v poklidné harmonii. V této oblasti je viditelný vliv maďarské menšiny, a proto je to výborné strategické místo, kde vstřebáte slovinské, chorvatské a maďarské vlivy jako je např. ochutnávka pravého maďarského jídla. V roce 1965 se směr života obyvatel otočil o 180° když se při ropných vrtech místo na ropu narazilo na termální pramen.

Zájezdy do Terme Lendava

Back To Top
Hledání