skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Olimia

Pohostinnost místních obyvatel a krása okolní přírody slibují strávení odpočinkové dovolené s nezapomenutelnými zážitky. Voda v Terme Olimia má výrazné zklidňující a antistresové účinky. Užijte si saunový svět a masáže a zapomeňte na starosti všedních dní v bazénech o příjemné teplotě až 37°C.

Blízko chorvatských hranic na východní straně Slovinska se nachází vesnice Podčertek. Tato vesnička se vyjímá termálními lázněmi Olimia, které lemuje zvlněná, mírně kopcovitá krajina plná vinohrad a zelenými lesy. Tyto kombinace Vám zaručí strávení klidné dovolené na venkově a na křišťálově čistém a čerstvém vzduchu.

Lázně nabízejí koupání v moderních vnitřních a venkovních bazénech, které jsou prohlášeny za nejhezčí v celém regionu. Jejich teplota je 26 – 37 °C a koupele jsou doporučeny v těchto vodách pro klienty, kteří trpí problémy pohybového aparátu, rehabilitují se po operacích následkem úrazu, trpí revmatickým, kožním a cévním onemocněním.

V areálu jsou pro hosty nachystány vířivky, vodopády, finská sauna, turecká sauna, solárium, bazén se studenou vodou, bazén pro děti, odpočinková místnost, římské masáže a masáže celého těla.

Aktuální počasí – Terme Olimia

Možnost bouřek
zítra 22. 7. 2018 60%
Max 24° / Min 16°
Možnost bouřek
Ojedinělé bouřky. Nejvyšší teploty 24 ° C. Vítr S a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 60 %.
Možnost deště
pondělí 23. 7. 2018 40%
Max 26° / Min 17°
Možnost deště
Ranní přeháňky. Nejvyšší teploty 26 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h. Pravděpod. deště 40 %.
Jasno
úterý 24. 7. 2018 10%
Max 28° / Min 17°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 28 ° C. Vítr SSV o rychlosti 10 - 15 km/h.
Jasno
středa 25. 7. 2018 10%
Max 28° / Min 17°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 29 ° C. Vítr SSV o rychlosti 10 - 15 km/h.

Terme Olimia – cesta autem

Terme Olimia

Lázně byly postaveny v 80. letech pod ne úplně vhodným názvem Atomske Toplice, což v překladu znamená radioaktivní lázně. Teprve v roce 2000 byly přejmenovány na lázně Olimia. Zajímavostí této krajiny je jedna z nejstarších lékáren v Evropě nebo chocolateria, ve které se vyrábí lahodné pralinky.

Zájezdy do termálních lázní

Back To Top
Hledání