skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Olimia

Pohostinnost místních obyvatel a krása okolní přírody slibují strávení odpočinkové dovolené s nezapomenutelnými zážitky. Voda v Terme Olimia má výrazné zklidňující a antistresové účinky. Užijte si saunový svět a masáže a zapomeňte na starosti všedních dní v bazénech o příjemné teplotě až 37°C.

Blízko chorvatských hranic na východní straně Slovinska se nachází vesnice Podčertek. Tato vesnička se vyjímá termálními lázněmi Olimia, které lemuje zvlněná, mírně kopcovitá krajina plná vinohrad a zelenými lesy. Tyto kombinace Vám zaručí strávení klidné dovolené na venkově a na křišťálově čistém a čerstvém vzduchu.

Lázně nabízejí koupání v moderních vnitřních a venkovních bazénech, které jsou prohlášeny za nejhezčí v celém regionu. Jejich teplota je 26 – 37 °C a koupele jsou doporučeny v těchto vodách pro klienty, kteří trpí problémy pohybového aparátu, rehabilitují se po operacích následkem úrazu, trpí revmatickým, kožním a cévním onemocněním.

V areálu jsou pro hosty nachystány vířivky, vodopády, finská sauna, turecká sauna, solárium, bazén se studenou vodou, bazén pro děti, odpočinková místnost, římské masáže a masáže celého těla.

Aktuální počasí – Terme Olimia

Zataženo
dnes 21. 1. 2019 0%
Max 2° / Min -3°
Zataženo
Zataženo. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí.
Sněhové přeháňky
zítra 22. 1. 2019 40%
Max 1° / Min -4°
Sněhové přeháňky
Odpoledne se vytvoří sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty 1 ° C. Vítr SV o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. sněžení 40 %.
Sněhové přeháňky
středa 23. 1. 2019 70%
Max 0° / Min -3°
Sněhové přeháňky
Sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty 0 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí. Pravděpod. sněžení 70 %. Sněhové srážky 2-3 cm.
Zataženo
čtvrtek 24. 1. 2019 20%
Max 3° / Min -4°
Zataženo
Zataženo. Nejvyšší teploty 3 ° C. Vítr SSV o rychlosti 10 - 15 km/h.

Terme Olimia – cesta autem

Terme Olimia

Lázně byly postaveny v 80. letech pod ne úplně vhodným názvem Atomske Toplice, což v překladu znamená radioaktivní lázně. Teprve v roce 2000 byly přejmenovány na lázně Olimia. Zajímavostí této krajiny je jedna z nejstarších lékáren v Evropě nebo chocolateria, ve které se vyrábí lahodné pralinky.

Zájezdy do termálních lázní

Back To Top
Hledání