skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Ptuj

Vydejte se do dob starých Římanů a dopřejte si prvotřídní péči v římských lázních. Nechte se hýčkat ve wellness centru a užijte si relaxaci v saunovém světě Flavia. Třešničkou na dortu jsou kulinářské skvosty místních kuchařů.

Pokud se rozhodnete navštívit lázeňský komplex, čekají Vás chvíle pohody a relaxu v termálních vodách o teplotě 39 – 54 °C, které jsou bohaté na uhlík.

Do lázní v Ptuji se jezdí regenerovat klienti s revmatickými, neurologickými, degenerativními onemocněními, gynekologickými problémy, lidé s problémy pohybového aparátu a poúrazových stavech.

Skvělou dovolenou strávíte v komplexu, který se rozděluje na vnitřní, venkovní bazény a termální park. Zde si užijete zábavu ve vodním světě se skluzavkami, tobogány, zimním tobogánem, 160 m dlouhým protiproudem, v bazéně s umělými vlnami nebo se můžete vyšplhat na plošinu s vyhlídkou. Pro naprosté uvolnění těla i mysli se naložte do vířivek, terapeutického bazénu, vyzkoušejte podvodní masáže a nezapomeňte navštívit saunový svět.

Aktuální počasí – Ptuj

Sníh
dnes 19. 11. 2018 90%
Max 3° / Min 1°
Sníh
Sníh. Nejvyšší teploty 3 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí. Pravděpod. sněžení 90 %.
Sníh
zítra 20. 11. 2018 100%
Max 2° / Min 1°
Sníh
Déšť se sněhem. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr S o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. srážek 100 %. Sněhové srážky 3-7 cm.
Možnost deště
středa 21. 11. 2018 40%
Max 4° / Min 3°
Možnost deště
Odpoledne se slabě rozprší. Nejvyšší teploty 5 ° C. Vítr S a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 40 %.
Možnost deště
čtvrtek 22. 11. 2018 50%
Max 5° / Min 3°
Možnost deště
Ráno slabý déšť. Nejvyšší teploty 5 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 50 %.

Ptuj – cesta autem

Ptuj

Slovinské město Ptuj, vzdáleno zhruba 20 km od Mariboru, s historií spadající až do římské doby se řadí k nejstarším městům Slovinska, které bylo centrálním místem regionu. Místní obyvatelé i lidé z okolí znali blahodárné účinky termální vody, která vyvěrala a stále vyvěrá ze dvou vřídel z hloubky 1050 – 1590 metrů.

Back To Top
Hledání