skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Snovik

Přijďte a objevte malebné středověké město Kamnik a po návštěvě relaxujte v termálních bazénech lázní Snovik. Lázeňský areál nabízí velké množství wellness a sportovních aktivit, kde si vybere určitě každý. Užijte si saunový svět a dopřejte si některou z nabízených masáží!

Celý komplex je tvořen venkovním a vnitřními bazény. Venkovní plavecký bazén má 26 – 28 °C. Bazén je většího rozměru a na jeho konci je část, kde končí plavecký úsek a začíná zábavní část se skluzavkami a masážními tryskami.

Vnitřní bazén má teplotu 32 – 36 °C a disponuje masážními tryskami, zážitkovými sprchami, vířivkou, a vodním hřibem.

Klienti mohou využít finské, turecké, ledové sauny, Kneippového chodníku, horkého bazénu, pitnou fontánu a čajový koutek. Za příplatek Vám budou k dispozici, u kterých si můžete dopřát kosmetické služby a masáže.

Aktuální počasí – Terme Snovik

Jasno
dnes 20. 3. 2019 0%
Max 8° / Min -4°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 8 ° C. Vítr VSV o rychlosti 10 - 15 km/h.
Jasno
zítra 21. 3. 2019 0%
Max 11° / Min -3°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 11 ° C. Vítr VSV o rychlosti 10 - 15 km/h.
Částečně oblačno
pátek 22. 3. 2019 0%
Max 14° / Min -1°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 14 ° C. Vítr V a proměnlivé počasí.
Jasno
sobota 23. 3. 2019 0%
Max 16° / Min 1°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 16 ° C. Vítr V a proměnlivé počasí.

Terme Snovik – cesta autem

Terme Snovik

Celý komplex je tvořen venkovním a vnitřními bazény. Venkovní plavecký bazén má 26 – 28 °C. Bazén je většího rozměru a na jeho konci je část, kde končí plavecký úsek a začíná zábavní část se skluzavkami a masážními tryskami. Vnitřní bazén má teplotu 32 – 36 °C a disponuje masážními tryskami, zážitkovými sprchami, vířivkou, a vodním hřibem. Klienti mohou využít finské, turecké, ledové sauny, Kneippového chodníku, horkého bazénu, pitnou fontánu a čajový koutek. Za příplatek Vám budou k dispozici, u kterých si můžete dopřát kosmetické služby a masáže.

Back To Top
Hledání