skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Snovik

Přijďte a objevte malebné středověké město Kamnik a po návštěvě relaxujte v termálních bazénech lázní Snovik. Lázeňský areál nabízí velké množství wellness a sportovních aktivit, kde si vybere určitě každý. Užijte si saunový svět a dopřejte si některou z nabízených masáží!

Celý komplex je tvořen venkovním a vnitřními bazény. Venkovní plavecký bazén má 26 – 28 °C. Bazén je většího rozměru a na jeho konci je část, kde končí plavecký úsek a začíná zábavní část se skluzavkami a masážními tryskami.

Vnitřní bazén má teplotu 32 – 36 °C a disponuje masážními tryskami, zážitkovými sprchami, vířivkou, a vodním hřibem.

Klienti mohou využít finské, turecké, ledové sauny, Kneippového chodníku, horkého bazénu, pitnou fontánu a čajový koutek. Za příplatek Vám budou k dispozici, u kterých si můžete dopřát kosmetické služby a masáže.

Aktuální počasí – Terme Snovik

Sníh
dnes 19. 11. 2018 60%
Max 1° / Min -2°
Sníh
Sníh. Nejvyšší teploty 1 ° C. Vítr V o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. sněžení 60 %.
Sníh
zítra 20. 11. 2018 90%
Max 1° / Min -1°
Sníh
Ráno sněžení. Nejvyšší teploty 1 ° C. Vítr VSV o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. sněžení 90 %. Sněhové srážky 3-7 cm.
Zataženo
středa 21. 11. 2018 20%
Max 3° / Min 0°
Zataženo
Zataženo. Nejvyšší teploty 3 ° C. Vítr VSV a proměnlivé počasí.
Zataženo
čtvrtek 22. 11. 2018 20%
Max 3° / Min 1°
Zataženo
Zataženo. Nejvyšší teploty 4 ° C. Vítr V a proměnlivé počasí.

Terme Snovik – cesta autem

Terme Snovik

Celý komplex je tvořen venkovním a vnitřními bazény. Venkovní plavecký bazén má 26 – 28 °C. Bazén je většího rozměru a na jeho konci je část, kde končí plavecký úsek a začíná zábavní část se skluzavkami a masážními tryskami. Vnitřní bazén má teplotu 32 – 36 °C a disponuje masážními tryskami, zážitkovými sprchami, vířivkou, a vodním hřibem. Klienti mohou využít finské, turecké, ledové sauny, Kneippového chodníku, horkého bazénu, pitnou fontánu a čajový koutek. Za příplatek Vám budou k dispozici, u kterých si můžete dopřát kosmetické služby a masáže.

Back To Top
Hledání