skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Topolšica

Lázně Topolšica nabízejí tolik slunečních dnů jako téměř žádné jiné místo ve Slovinsku. Zdejší termální voda, malebná příroda a středohorské klima jsou ideálním prostředím jak pro léčbu dýchacích cest, lehčích forem srdečních a cévních onemocnění, tak i pro odstranění stresu.

Do lázní se jezdí rehabilitovat klienti s problémy dýchacích cest, srdečních a cévních onemocnění, s pooperačními stavy motoriky a po úrazech. Pro klienty trpící bolestí zad a kloubů jsou doporučeny procedury v termální vodě také. Nejen zdravotní problémy a bolest léčí tato voda, ale je dokonalým odbouratelem stresu a napětí.

V lázních hosté mohou navštívit vodní atrakce, horké prameny, římské koupele, turecké koupele, finskou saunu, infra saunu nebo solárium. Součástí lázeňského areálu je vodní park Zora s vnitřními (31 ° C) a venkovními bazény (34° C), jenž jsou otevřeny po celý rok. Kolem venkovních bazénu jsou po obvodu lehátka, kde můžete chytat bronz při hřejivých slunečných dnech, nebo se jděte projít po dřevěném mostku, který propojuje sluneční terasu s bazénem.

Aktuální počasí – Terme Topolšica

Částečně oblačno
zítra 26. 5. 2018 20%
Max 24° / Min 13°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Teplo. Nejvyšší teploty 25 ° C. Vítr JV a proměnlivé počasí.
Částečně oblačno
neděle 27. 5. 2018 10%
Max 26° / Min 14°
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Velmi teplo. Nejvyšší teploty 26 ° C. Vítr JJV a proměnlivé počasí.
Možnost bouřek
pondělí 28. 5. 2018 50%
Max 27° / Min 15°
Možnost bouřek
Během odpoledne se vyvinou bouřky. Velmi teplo. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr JV a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 50 %.
Bouřka
úterý 29. 5. 2018 80%
Max 26° / Min 14°
Bouřka
Bouřky. Nejvyšší teploty 26 ° C. Vítr JV a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 80 %.

Terme Topolšica – cesta autem

Topolšica

V Dolním Štýrsku cca 80 km za západ od Mariboru se nachází obce Topolšica, která je zasazená v malebné krajině, jenž je chráněna před vlivy severního větru a otevřená hřejivé náruči Slunce. Díky těmto přírodním faktorům má vesnice nejvíce slunečních dní z celého Slovinska za rok.

Lázně jsou veřejnosti dostupné od roku 1838, kdy se jim přezdívalo Floriánovy lázně. K velkému rozvoji došlo v 80. letech 20. století.

Back To Top
Hledání