skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Topolšica

Lázně Topolšica nabízejí tolik slunečních dnů jako téměř žádné jiné místo ve Slovinsku. Zdejší termální voda, malebná příroda a středohorské klima jsou ideálním prostředím jak pro léčbu dýchacích cest, lehčích forem srdečních a cévních onemocnění, tak i pro odstranění stresu.

Do lázní se jezdí rehabilitovat klienti s problémy dýchacích cest, srdečních a cévních onemocnění, s pooperačními stavy motoriky a po úrazech. Pro klienty trpící bolestí zad a kloubů jsou doporučeny procedury v termální vodě také. Nejen zdravotní problémy a bolest léčí tato voda, ale je dokonalým odbouratelem stresu a napětí.

V lázních hosté mohou navštívit vodní atrakce, horké prameny, římské koupele, turecké koupele, finskou saunu, infra saunu nebo solárium. Součástí lázeňského areálu je vodní park Zora s vnitřními (31 ° C) a venkovními bazény (34° C), jenž jsou otevřeny po celý rok. Kolem venkovních bazénu jsou po obvodu lehátka, kde můžete chytat bronz při hřejivých slunečných dnech, nebo se jděte projít po dřevěném mostku, který propojuje sluneční terasu s bazénem.

Aktuální počasí – Terme Topolšica

Bouřka
dnes 22. 7. 2018 80%
Max 24° / Min 16°
Bouřka
Bouřky. Nejvyšší teploty 24 ° C. Vítr SSV a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 80 %.
Možnost deště
zítra 23. 7. 2018 60%
Max 26° / Min 15°
Možnost deště
Ranní přeháňky. Nejvyšší teploty 26 ° C. Vítr S o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. deště 60 %.
Jasno
úterý 24. 7. 2018 10%
Max 27° / Min 15°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr SSV a proměnlivé počasí.
Jasno
středa 25. 7. 2018 20%
Max 27° / Min 16°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr SSV a proměnlivé počasí.

Terme Topolšica – cesta autem

Topolšica

V Dolním Štýrsku cca 80 km za západ od Mariboru se nachází obce Topolšica, která je zasazená v malebné krajině, jenž je chráněna před vlivy severního větru a otevřená hřejivé náruči Slunce. Díky těmto přírodním faktorům má vesnice nejvíce slunečních dní z celého Slovinska za rok.

Lázně jsou veřejnosti dostupné od roku 1838, kdy se jim přezdívalo Floriánovy lázně. K velkému rozvoji došlo v 80. letech 20. století.

Back To Top
Hledání