skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Vivat

Množství zeleně a svěží vzduch společně s termálními prameny o teplotě až 37 °C lákají ke strávení aktivně odpočinkové dovolené. Okolí Moravských Toplic je protkáno turistickými stezkami a cyklotrasami, nadšení budou také milovníci golfu, pro které je zde k dispozici 18ti jamkové golfové hřiště. Neváhejte a navštivte Terme Vivat s unikátní černou termální vodou!

Hlavním lákadlem je bílá a černá termální voda s obsahem chloridu sodného a hydrogenové vody nasycené oxidem uhličitým, které mají léčivé účinky na revmatické onemocnění, ortopedické problémy, rehabilitace po úrazech, impotenci a inkontinenci.

Kromě koupelí v termální vodě a wellnes služeb je pro klienty dostupné středisko Terme Vivat, které je vybaveno nejmodernějšími medicínskými technologiemi pro léčbu klientů. Středisko nabízí magnetoterapii, elektroterapii, laserovou terapii, ultrazvuk, které zaručují v kombinaci teplých zábalů, koupelí v termální vodě a masáží zaručený léčebný účinek.

Areál nabízí komplex vnitřních a vnějších bazénů s teplotou vody 33 – 37 °C (vč. plaveckého bazénu s teplotou 25 – 27 °C). Ve vnitřní části je rekreační bazén, kanál s termální vodou, vířivky

Aktuální počasí – Terme Vivat

Bouřka
Sobota 21. 7. 2018 40%
Max 28° / Min 16°
Bouřka
Bouřky pozdě v noci. Nejnižší teploty 16 ° C.
Bouřka
zítra 22. 7. 2018 80%
Max 26° / Min 17°
Bouřka
Bouřky. Nejvyšší teploty 26 ° C. Vítr SSZ a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 80 %.
Možnost deště
pondělí 23. 7. 2018 60%
Max 27° / Min 17°
Možnost deště
Přeháňky. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 30 km/h. Pravděpod. deště 60 %.
Jasno
úterý 24. 7. 2018 0%
Max 29° / Min 17°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 29 ° C. Vítr S o rychlosti 10 - 15 km/h.

Terme Vivat – cesta autem

Terme Vivat

V Moravských Toplicích, které se nacházejí na severu Slovinska v provincii Prekmurje jsou lázně Vivat, které jsou obklopeny loukami a políčky. V této krásné krajině můžete navštívit lázně Vivat, které Vám nabídnou léčebně zdravotní i wellness služby na prvotřídní úrovni.

Zájezdy do termálních lázní

Back To Top
Hledání