skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Vivat

Množství zeleně a svěží vzduch společně s termálními prameny o teplotě až 37 °C lákají ke strávení aktivně odpočinkové dovolené. Okolí Moravských Toplic je protkáno turistickými stezkami a cyklotrasami, nadšení budou také milovníci golfu, pro které je zde k dispozici 18ti jamkové golfové hřiště. Neváhejte a navštivte Terme Vivat s unikátní černou termální vodou!

Hlavním lákadlem je bílá a černá termální voda s obsahem chloridu sodného a hydrogenové vody nasycené oxidem uhličitým, které mají léčivé účinky na revmatické onemocnění, ortopedické problémy, rehabilitace po úrazech, impotenci a inkontinenci.

Kromě koupelí v termální vodě a wellnes služeb je pro klienty dostupné středisko Terme Vivat, které je vybaveno nejmodernějšími medicínskými technologiemi pro léčbu klientů. Středisko nabízí magnetoterapii, elektroterapii, laserovou terapii, ultrazvuk, které zaručují v kombinaci teplých zábalů, koupelí v termální vodě a masáží zaručený léčebný účinek.

Areál nabízí komplex vnitřních a vnějších bazénů s teplotou vody 33 – 37 °C (vč. plaveckého bazénu s teplotou 25 – 27 °C). Ve vnitřní části je rekreační bazén, kanál s termální vodou, vířivky

Aktuální počasí – Terme Vivat

Sníh
Pondělí 19. 11. 2018 100%
Max 0° / Min 1°
Sníh
Během noci sněžení. Nejnižší teploty 0 ° C.
Sníh
zítra 20. 11. 2018 100%
Max 2° / Min 2°
Sníh
Ranní déšť se sněhem. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr SSV o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. srážek 100 %. Sněhové srážky 3-7 cm.
Možnost deště
středa 21. 11. 2018 40%
Max 4° / Min 3°
Možnost deště
Ráno slabý déšť. Nejvyšší teploty 5 ° C. Vítr SSV a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 40 %.
Možnost deště
čtvrtek 22. 11. 2018 50%
Max 5° / Min 3°
Možnost deště
Ráno slabý déšť. Nejvyšší teploty 5 ° C. Vítr VSV a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 50 %.

Terme Vivat – cesta autem

Terme Vivat

V Moravských Toplicích, které se nacházejí na severu Slovinska v provincii Prekmurje jsou lázně Vivat, které jsou obklopeny loukami a políčky. V této krásné krajině můžete navštívit lázně Vivat, které Vám nabídnou léčebně zdravotní i wellness služby na prvotřídní úrovni.

Zájezdy do termálních lázní

Back To Top
Hledání