skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Vivat

Množství zeleně a svěží vzduch společně s termálními prameny o teplotě až 37 °C lákají ke strávení aktivně odpočinkové dovolené. Okolí Moravských Toplic je protkáno turistickými stezkami a cyklotrasami, nadšení budou také milovníci golfu, pro které je zde k dispozici 18ti jamkové golfové hřiště. Neváhejte a navštivte Terme Vivat s unikátní černou termální vodou!

Hlavním lákadlem je bílá a černá termální voda s obsahem chloridu sodného a hydrogenové vody nasycené oxidem uhličitým, které mají léčivé účinky na revmatické onemocnění, ortopedické problémy, rehabilitace po úrazech, impotenci a inkontinenci.

Kromě koupelí v termální vodě a wellnes služeb je pro klienty dostupné středisko Terme Vivat, které je vybaveno nejmodernějšími medicínskými technologiemi pro léčbu klientů. Středisko nabízí magnetoterapii, elektroterapii, laserovou terapii, ultrazvuk, které zaručují v kombinaci teplých zábalů, koupelí v termální vodě a masáží zaručený léčebný účinek.

Areál nabízí komplex vnitřních a vnějších bazénů s teplotou vody 33 – 37 °C (vč. plaveckého bazénu s teplotou 25 – 27 °C). Ve vnitřní části je rekreační bazén, kanál s termální vodou, vířivky

Aktuální počasí – Terme Vivat

Zataženo
dnes 21. 1. 2019 0%
Max 3° / Min -4°
Zataženo
Zataženo. Nejvyšší teploty 3 ° C. Vítr VSV a proměnlivé počasí.
Skoro zataženo
zítra 22. 1. 2019 10%
Max 2° / Min -4°
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí.
Sníh
středa 23. 1. 2019 70%
Max 0° / Min -3°
Sníh
Sníh. Chladno. Nejvyšší teploty 0 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí. Pravděpod. sněžení 70 %. Sněhové srážky 3-7 cm.
Sněhové přeháňky
čtvrtek 24. 1. 2019 50%
Max 2° / Min -4°
Sněhové přeháňky
Ranní sněhové přeháňky. Nadále chladno. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr SSV o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. sněžení 50 %.

Terme Vivat – cesta autem

Terme Vivat

V Moravských Toplicích, které se nacházejí na severu Slovinska v provincii Prekmurje jsou lázně Vivat, které jsou obklopeny loukami a políčky. V této krásné krajině můžete navštívit lázně Vivat, které Vám nabídnou léčebně zdravotní i wellness služby na prvotřídní úrovni.

Zájezdy do termálních lázní

Back To Top
Hledání