skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Zreče

Chcete spojit aktivní dovolenou s odpočinkem? Tím pravým místem pro Vás je městečko Zreče, které se nachází přímo ve středu slovinského pohoří Pohorje. V zimě si užijte lyžování v nedalekém lyžařském areálu a večer zrelaxujte unavené tělo v termální vodě, která dosahuje až 35° C.

Po výšlapu nebo procházce načerpejte sílu v termálním centru Zreče v některém z 5 bazénu, jenž mají parádní teplotu 26 – 35 ° C a díky těmto teplotám je komplex otevřen po celý rok. Zajímavým okamžikem zimní dovolené je večerní koupání ve venkovním bazénu za svitu zapálených loučí. Zavřete oči a představte si, že začalo sněžit a vy cítíte, jak se vám zmrzlé vločky roztápí na horké kůži.

V bazénech klienty zrelaxují masážní proudy a whirpool. Chcete odpočívat aktivně? Zúčastněte se lekce aqua aerobicu. Ve wellness zóně na Vás čeká finská, infračervená, turecká sauna. Termální lázně jsou ideálním místem pro aktivní dovolenou, kde jsou pro Vás připraveny relaxační a léčebné programy.

Aktuální počasí – Zreče

Sníh
dnes 19. 11. 2018 90%
Max 2° / Min 0°
Sníh
Ráno sněžení. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr VSV o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. sněžení 90 %. Sněhové srážky méně než 2 cm.
Sníh
zítra 20. 11. 2018 100%
Max 2° / Min 0°
Sníh
Ráno sněžení. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr SV o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. sněžení 100 %. Sněhové srážky 3-7 cm.
Skoro zataženo
středa 21. 11. 2018 20%
Max 4° / Min 2°
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 4 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí.
Možnost deště
čtvrtek 22. 11. 2018 50%
Max 4° / Min 2°
Možnost deště
Ranní přeháňky. Nejvyšší teploty 4 ° C. Vítr V a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 50 %.

Terme Zreče – cesta autem

Zreče

Toto relativně mladé město se nachází pouhých 12 km od lyžařského střediska Rogla. Spojení mezi areálem a lázněmi je uskutečňováno skibusy, proto je volba tohoto místa  ideální  kombinací pro trávení zimní, ale i letní dovolené. Aktivní turisté si přijdou na své pří túrách směrem k vrcholkům hor, kde je nespočet rašelinišť s mechovými jezery. Při procházce podél řeky Dravinje můžete spatřit rostliny, které jsou u nás chráněny.

Zájezdy do termálních lázní

Back To Top
Hledání