skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Zreče

Chcete spojit aktivní dovolenou s odpočinkem? Tím pravým místem pro Vás je městečko Zreče, které se nachází přímo ve středu slovinského pohoří Pohorje. V zimě si užijte lyžování v nedalekém lyžařském areálu a večer zrelaxujte unavené tělo v termální vodě, která dosahuje až 35° C.

Po výšlapu nebo procházce načerpejte sílu v termálním centru Zreče v některém z 5 bazénu, jenž mají parádní teplotu 26 – 35 ° C a díky těmto teplotám je komplex otevřen po celý rok. Zajímavým okamžikem zimní dovolené je večerní koupání ve venkovním bazénu za svitu zapálených loučí. Zavřete oči a představte si, že začalo sněžit a vy cítíte, jak se vám zmrzlé vločky roztápí na horké kůži.

V bazénech klienty zrelaxují masážní proudy a whirpool. Chcete odpočívat aktivně? Zúčastněte se lekce aqua aerobicu. Ve wellness zóně na Vás čeká finská, infračervená, turecká sauna. Termální lázně jsou ideálním místem pro aktivní dovolenou, kde jsou pro Vás připraveny relaxační a léčebné programy.

Aktuální počasí – Zreče

Bouřka
dnes 22. 7. 2018 100%
Max 23° / Min 16°
Bouřka
Bouřky. Nejvyšší teploty 23 ° C. Vítr V a proměnlivé počasí. Pravděpod. deště 100 %.
Možnost deště
zítra 23. 7. 2018 50%
Max 26° / Min 16°
Možnost deště
Ranní přeháňky. Nejvyšší teploty 26 ° C. Vítr S o rychlosti 15 - 25 km/h. Pravděpod. deště 50 %.
Jasno
úterý 24. 7. 2018 20%
Max 27° / Min 16°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr SSV o rychlosti 10 - 15 km/h.
Jasno
středa 25. 7. 2018 10%
Max 27° / Min 16°
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr SSV o rychlosti 10 - 15 km/h.

Terme Zreče – cesta autem

Zreče

Toto relativně mladé město se nachází pouhých 12 km od lyžařského střediska Rogla. Spojení mezi areálem a lázněmi je uskutečňováno skibusy, proto je volba tohoto místa  ideální  kombinací pro trávení zimní, ale i letní dovolené. Aktivní turisté si přijdou na své pří túrách směrem k vrcholkům hor, kde je nespočet rašelinišť s mechovými jezery. Při procházce podél řeky Dravinje můžete spatřit rostliny, které jsou u nás chráněny.

Zájezdy do termálních lázní

Back To Top
Hledání