skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Opomenutý ráj lyžařů

Chcete se vydat v zimě na hory, ale nechcete se mačkat ve frontách na vlek? Sníte o útulném apartmánu, kde budete poslouchat praskání krbu s výhledem do kouzelné krajiny v kruhu svých nejbližších? Neváhejte a vydejte se s námi do Slovinských hor, od kterých Vás z České republiky dělí jen zhruba 500 kilometrů.

Lyžařská střediska vhodná pro rodiny

Slovinsko je zemí malých lyžařských středisek, které nabízejí příjemnou a domáckou atmosféru. Rozmanitý terén je vhodný jak pro začátečníky a děti, tak pro zkušené lyžaře. Vyberte si z naší nabídky ubytování se skipasem jeden ze skvělých hotelů Lyžařské školy a instruktoři, kteří mluví různými jazyky, zajistí abyste si opravdu užívali vaši zimní dovolenou. Po lyžování se můžete projít po městě, protože většina repliky rolex lyžařských středisek je blízko hlavních měst.

Webkamery a aktuální stav sněhu

Vogel

Snih

Krvavec

Snih

Rogla

Snih

Kranjska Gora

Snih

Kam ve Slovinsku na lyže?

Vybrat si můžete z dvanácti lyžařských středisek.

Nenáročné lyžování vhodné především pro rodiny s dětmi si užijete v lyžařském středisku Bled. Vytáhněte fotoaparáty a pokochejte se okouzlujícími výhledy na zamrzlé Bledské jezero, kde si můžete i zabruslit. Zkušenější lyžaři raději zavítají do lyžařských středisek Kobla a Vogel. Oba resorty nabízí více než 35 km sjezdovek s kvalitními podmínkami pro lyžování a snowboarding. Pokud se vydáte na Vogel lanovkou ze strany od jezera Bohinj, zažijete nezapomenutelný výhled na Triglav. Středisko Kranjska Gora je známé především pořádáním Světového poháru ve sjezdovém lyžování. Ski areál nabízí sjezdovky všech obtížností. Jedná se také o jedno z nejlépe vybavených lyžařských středisek ve Slovinsku, nabídka aprés-ski je široká, od aquaparku přes nespočet restaurací, barů a diskoték až po kasino či možnost lezení po zamrzlých vodopádech s průvodcem. Lyžařské středisko Mariborsko Pohorje leží ve východní části Slovinska a nabízí 64 km sjezdových tratí. Každoročně se zde koná pohár žen v alpském lyžování zvaný „Zlatá liška“. Celkem 30 km sjezdovek Vás čeká v lyžařském středisku Krvavec, kde převažují červené sjezdovky. Od hlavního města Lublaně je vzdálen pouze cca 25 km.

Lyžařské zájezdy do Slovinska

Back To Top
Hledání