skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Replika hodinek Omega Speedmaster za nízkou cenu

Trh nákupu replik hodinek se každý rok představí spoustě nových chronografů, z nichž každý nabízí schopnost zaplnit prázdnotu ve stáji milovníka hodinářství. Tyto repliky hodinek jsou velmi ovlivněny průmyslovými trendy, protože jejich design a technologie a jejich šance stát se časem prověřenou klasikou jsou často mizivé. To je důvod, proč se tolik sběratelů rozhodlo investovat do ohlašovaných ikon, jako je legendární Speedmaster od Omega, které nemají šanci v dohledné době vyjít z chuti. Během historie vesmírného chronografu jsme viděli mnoho ohromujících referencí, i když žádný s tak dlouhou výrobou jako slavná replika modelu. Promluvme si zde dále.

S ohledem na tuto skutečnost je absence rytin letecké kvalifikace NASA na zadní straně pouzdra pochopitelná. Toto byl také úplně první Speedmaster, který začlenil Cal. Strojek 861, ze kterého jsou dodnes vyráběny kalibry Speedmaster. Ty jsou bezesporu nejžádanější z těchto kvalitni repliky hodinek, protože je lze často nalézt s aplikovanými kovovými logy na jejich číselníku.

Existuje další model, který by se shodoval s výskytem jednoho obrovského skoku pro lidstvo. Nezkušenému oku se tyto hodinky mohou zdát téměř stejné jako výše uvedené, ale po bližším prozkoumání si učenci a trénovaní sběratelé všimnou přesněji zakončené ručičky chronografu, kratších ploch na číselníku a namalované repliky loga Omega. přímo na číselníku. Referenční variantu z roku 1969 lze nyní nalézt se třemi různými pouzdry, z nichž každá odráží období, ve kterém byly vyrobeny. repliky hodinek rolex

Později by replika Omega vydala další úžasné modely. Ty se vyznačují ztrátou kroku ciferníku a přidáním ražených pouzder. Stojí za zmínku, že jak naznačuje 78, reference jako celek měla desetileté trvání, což z ní činí nejdéle fungující referenci Speedmaster v historii výroby modelu a pravděpodobně jednu z nejvýznamnějších referencí v zadním katalogu Omega. . Nejsou to jen hodinky, které oslavily významný úspěch značky – dostat jedny z jejich hodinek na samotný Měsíc, ale také hodinky, které vydržely „křemennou krizi“.

Ale proč jsou repliky hodinek tak důležitým a oblíbeným odkazem? Jednak určité varianty představují jeden z nejdostupnějších vstupních bodů do světa důležitých historických chronografů, vzhledem k délce jejich výroby a velkému množství dostupných exemplářů. Na druhou stranu jsou naprosto spolehlivé, díky méně jemnému, vačkou ovládanému Calu na bázi Lemania. 861 pohybů.

Edit This Post Edit with WPBakery Page Builder
Back To Top
Hledání
Přejít k navigační liště Odhlásit se