skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Čatež

Termální riviéra Terme Čatež má více než 10 000 m² vodní plochy, včetně krytých a venkovních bazénů, které jsou přístupné po celý rok (zimní a letní riviéra). Termální lázně mají také saunový park zahrnující 8 odlišných saunových zón, které jsou přístupné za příplatek.

Objednat si zde můžete masáže a kosmetické procedury a vyzkoušet sauny v lázních a wellness centru. Na místě se můžete také věnovat aktivitám, jako jsou tenis, kulečník, bowling a minigolf.

Součástí lázeňského komplexu je i nákupní pasáž, cukrárna, kasino a rozmanitá gastronomická nabídka v různých formálních i neformálních restauracích.

Z hloubky 300 – 600 metrů si razí cestu celkem 11 pramenů s teplotou vody 42 – 63 ° C. Místní voda má příznivé účinky na revmatické a neurologické onemocnění, pooperační stavy, na problémy s pohybovým aparátem, rehabilitace po úrazech a operacích prsu.

Lázně nevyužívají pouze pacienti se zdravotními problémy, ale i klienti k rekreaci. Celý komplex je tvořen vnitřními a venkovními bazény tzn. riviérami.

  • Vnitřní riviéra je složena z bazénů o teplotě 30 – 31 ° C s vířivkami, ostrůvkem, rychlou řekou, tobogány, bazénem s umělými vlnami, dětským bazénem.
  • Vnější termální riviéra se pyšní 10 bazény o teplotě 26 – 31 ° C.

Chlouba areálu je 50m olympijský plavecký bazén (teplota 26 ° C), bazén s umělými vlnami, vířivkami, tobogány, vodopády, rychlou a pomalou řekou.

Pro děti je k dispozici bazén se skluzavkami, s pirátským ostrovem a prolézačkami. V areálu je k dispozici 8 druhů saun.

Terme Čatež – cesta autem

Čatež spa

Lázně Terme Čatež – místo pro relaxaci a zábavu: Letní a zimní termální riviéra nabízejí zdravou vodní zábavu a relaxační účinky teplé termální vody každý den v roce. Buďte součástí idylického prostředí, lázně jsou ideálním místem pro četné sportovní vyžití a nabízejí trochu jiný typ ubytování uprostřed přírody.

Back To Top
Hledání