skip to Main Content
Vše co potřebujete vědět o Slovinsku | Nejširší nabídka ubytování

Terme Zreče

Chcete spojit aktivní dovolenou s odpočinkem? Tím pravým místem pro Vás je městečko Zreče, které se nachází přímo ve středu slovinského pohoří Pohorje. V zimě si užijte lyžování v nedalekém lyžařském areálu a večer zrelaxujte unavené tělo v termální vodě, která dosahuje až 35° C.

Po výšlapu nebo procházce načerpejte sílu v termálním centru Zreče v některém z 5 bazénu, jenž mají parádní teplotu 26 – 35 ° C a díky těmto teplotám je komplex otevřen po celý rok. Zajímavým okamžikem zimní dovolené je večerní koupání ve venkovním bazénu za svitu zapálených loučí. Zavřete oči a představte si, že začalo sněžit a vy cítíte, jak se vám zmrzlé vločky roztápí na horké kůži.

V bazénech klienty zrelaxují masážní proudy a whirpool. Chcete odpočívat aktivně? Zúčastněte se lekce aqua aerobicu. Ve wellness zóně na Vás čeká finská, infračervená, turecká sauna. Termální lázně jsou ideálním místem pro aktivní dovolenou, kde jsou pro Vás připraveny relaxační a léčebné programy.

Terme Zreče – cesta autem

Zreče

Toto relativně mladé město se nachází pouhých 12 km od lyžařského střediska Rogla. Spojení mezi areálem a lázněmi je uskutečňováno skibusy, proto je volba tohoto místa  ideální  kombinací pro trávení zimní, ale i letní dovolené. Aktivní turisté si přijdou na své pří túrách směrem k vrcholkům hor, kde je nespočet rašelinišť s mechovými jezery. Při procházce podél řeky Dravinje můžete spatřit rostliny, které jsou u nás chráněny.

Back To Top
Hledání